KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464294

nr 1546 4294

Lennart Pilotti (1912-1981), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 102x30 cm, yttermått inklusive ram: 106x37 cm

Utrop:

600 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:27:21